Referencie od vybraných klientov

Pochvaly vítame ale sme otvorení i konštruktívnej kritike

Parkour Škola

Občianske združenie

Pokiaľ hľadáte účtovníkov, ktorí sú rýchli a ochotní vo všetkom pomôcť, tak ste na správnej adrese. Čokoľvek sme potrebovali, vždy zistili a vyriešili. Sme veľmi spokojní so službami a určite ich odporúčame všetkými desiatimi.

Firstpol

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Síce ste v mojom živote prvou účtovníckou firmou počas mojej kariéry súkromného podnikateľa, musím konštatovať že lepšiu firmu som si ani nemohol vybrať. Porovnávať môžem iba na základe skúsenosti ktoré som nadobudol ako zamestnanec v predošlých firmách.
U mňa ste splnili najdôležitejšiu požiadavku ktorou je promptnosť v každom smere. Všetky zákonom dané povinnosti v oblasti podnikania sú vždy zaslané v predstihu a bezchybne. V prípade ak človek potrebuje niečo zistiť , môže byť víkend alebo pred polnocou, odpoveď dostane do pár minút. Vrelo odporúčam.

Art to Hug

SZČO

Ústretoví, ochotní a časovo veľmi flexibilní s veľmi príjemným a ľudským prístupom. Ako začínajúca živnostníčka veľmi oceňujem aj psychickú a morálnu pomoc v podobe dodatočných rád a postrehov, ktoré mi mnohokrát zabezpečili pokojný spánok. S VieMi sa cítim naozaj ako VIP klient. Odpovede na všetky otázky mi chodia obratom, všetko je vždy vybavené včas . Cena je však viac než prijateľná!
VieMi Vie a povie Mi.

mtm hydraulics

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Našli sme vo VieMi nie len partnera pre vedenie účtovníctva ale aj osobného poradcu, ktorý vie poradiť a pomôcť s rôznymi úkonmi pre začínajúcu firmu, o ktorých sme nemali predstavu, že ich treba robiť.

Baseball Club Slovan Bratislava

Občianske združenie

Hľadali sme účtovnú pomoc pri vedení OZ, kritériom bola cena a lokalita. S VieMi sme našli oboje.

Sapreis

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Chcel by som sa poďakovať VieMi Consulting s.r.o. za doterajšiu perfektnú spoluprácu. Oceňujem najmä profesionalitu, ochotu poradiť, pružnosť, rýchlosť odozvy a spracovania požiadaviek. Pre mňa po celý čas od začiatku podnikania znamenajú veľkú pomoc a oporu. 

Vĺčatá.sk

Občianske združenie

Nebudeme len zbytočne chváliť, takže predostrieme "case study", čo všetko táto firma má:
1) Odvahu, pustiť sa do neznámych vôd, keď s nami začínali, nemali s OZ veľa skúseností, všetky potrebné veci si dodatočne naštudovali.
2)Trpezlivosť, na bandu mladých ľudí, ktorá nemá šajnu, kde sú ich dokumenty a prevzali projekt v stave takmer bez oficiálneho účtovníctva.
3) Ochotu, poradiť nám a v kritickej chvíli dokonca obetovať svoj víkend, keď sa nám uzatváral grant.
4) Ľudský prístup, keďže  sme ani raz nemali dojem, že im ide o zarobenie rýchlych peňazí a žiadne budovanie renomé, práve naopak.

SoftHere

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Výborné účtovníctvo, skvelé poradenstvo. Nielen poradia, ale aj naučia. Veľmi dobrá a včasná informovanosť. Super spolupráca už od 2018.  

Juraj Kožuch Mont

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Mladý dynamický tím flexibilne reagujúci na požiadavky a potreby klienta. Výborná vzájomná komunikácia, profesionálny a zodpovedný prístup. Vo VieMi sme našli spoľahlivého partnera.