Referencie od vybraných klientov

Pochvaly vítame ale sme otvorení i konštruktívnej kritike

Parkour Škola

Občianske združenie

Pokiaľ hľadáte účtovníkov, ktorí sú rýchli a ochotní vo všetkom pomôcť, tak ste na správnej adrese. Čokoľvek sme potrebovali, vždy zistili a vyriešili. Sme veľmi spokojní so službami a určite ich odporúčame všetkými desiatimi.

Art to Hug

SZČO

Ústretoví, ochotní a časovo veľmi flexibilní s veľmi príjemným a ľudským prístupom. Ako začínajúca živnostníčka veľmi oceňujem aj psychickú a morálnu pomoc v podobe dodatočných rád a postrehov, ktoré mi mnohokrát zabezpečili pokojný spánok. S VieMi sa cítim naozaj ako VIP klient. Odpovede na všetky otázky mi chodia obratom, všetko je vždy vybavené včas . Cena je však viac než prijateľná!
VieMi Vie a povie Mi.

mtm hydraulics

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Našli sme vo VieMi nie len partnera pre vedenie účtovníctva ale aj osobného poradcu, ktorý vie poradiť a pomôcť s rôznymi úkonmi pre začínajúcu firmu, o ktorých sme nemali predstavu, že ich treba robiť.

Baseball Club Slovan Bratislava

Občianske združenie

Hľadali sme účtovnú pomoc pri vedení OZ, kritériom bola cena a lokalita. S VieMi sme našli oboje.

Vĺčatá.sk

Občianske združenie

Nebudeme len zbytočne chváliť, takže predostrieme "case study", čo všetko táto firma má:
1) Odvahu, pustiť sa do neznámych vôd, keď s nami začínali, nemali s OZ veľa skúseností, všetky potrebné veci si dodatočne naštudovali.
2)Trpezlivosť, na bandu mladých ľudí, ktorá nemá šajnu, kde sú ich dokumenty a prevzali projekt v stave takmer bez oficiálneho účtovníctva.
3) Ochotu, poradiť nám a v kritickej chvíli dokonca obetovať svoj víkend, keď sa nám uzatváral grant.
4) Ľudský prístup, keďže  sme ani raz nemali dojem, že im ide o zarobenie rýchlych peňazí a žiadne budovanie renomé, práve naopak.